• Baskı için UV 600s / UV 1200s UV çözünürlükte baskı makineleri ile yapılabilmektedir.Albayrak UV Baskı merkezi  tam renkli, yüksek çözünürlüklü görüntüleri, logoları ve metni doğrudan seramik ve sert taş fayansların üzerine basmanızı sağlar. Düz yüzeylere baskı yapmak için iUV 600s / iUV 1200s UV Yazıcıları kullanılabilir. Yüksek hızda ve geniş baskı alanıyla bu UV seramik karo baskı makinesi daha düşük maliyetle üretkenlik göstermektedir. Baskı kalitesi, ipek ekran baskısı ve aktarma baskısı gibi geleneksel baskılardan daha yüksektir. Bu UV yazıcı kabartmalı veya 3B efektle seramik üzerine yazdırabilir.

  Albayrak Uv baskı merkezi, Seramik uv baskıda, sıfır dokunuşlu baskı teknolojisini benimser, herhangi bir resim bir süre basılabilir ve basit bir prosedür ile plaka yapmaya gerek yoktur, ipek baskı ve çizimlerin teknik bir yeniliğidir. Dahası, ekipman renkli mürekkebi ve beyaz mürekkebi aynı anda yazdırabilir ve yalnızca kumlama efekti ile 3D rahatlama hissi sarf eder, ancak resim renkli ve su geçirmez, güneşe dayanıklı, dayanıklı ve Solmaya karşı, seramik baskı ürününün iç ve dış mekana uygulanabileceği anlamına gelir. Bir kelime, kolay kullanım ve istikrarlı performans seramik uv yazıcı, çeşitli sanayi ve müşteri için maliyet slash tüm seri üretim gereksinimi karşılayabilir, böylece müşterinin pazar rekabet yeteneğini artırmak.

  Ana İşlem

  Seramiği temizlemek ve kurutmak için özel cihazı kullanarak ve astar kat etmek için merdane kaplayıcıyı kullanın, kurutun, yazdırın ve filme alın.

  Seramik arka plan duvar veya seramik zemin teknolojik tasarım ile üç tipe ayrılabilir:

  • 1. Renkli düz arka plan duvar, taklit edilen yeşim ve mermerde çokça kullanılır, hava direnci, baskı öncesi kumlama ve parlatma prosedürüne dayalı vernik kaplama ile geliştirilebilir.
  • 2. Renkli heykel, oyma makinesi ve kum püskürtme makinesi kullanarak 3D efekti boyamak için seramik arka plan duvarının kabartma efektinin çoğuna uygulanır ve daha sonra rengi bastırır ve verni katlar.
  • 3.Glas-seramik arka plan duvarı, camı ve düz renkli seramiğin, duvarın daha parlak olmasını sağlayan ve yeşim dokunuşu olan bir rekombinasyonudur; koruyucu etki, uv seramik baskının yer karoları için kullanılmasını sağlar.

  Hedeflenen Uygulama Alanı

  3D seramik arka plan duvar serisi, ev dekorasyon ve endüstriyel dekorasyon ihtiyacı tüm tarzı var, ürün yelpazesi 300'den fazla, ev dekorasyon, iş yeri, eğlence yeri ve büyük ölçekli sergi yaygın olarak kullanılmaktadır.