• Pleksiglas Baskı : Fotoğraf baskısı veya UV baskı ile akrilik cam baskı uygulama alanı çok büyüktür. Tabii ki, bu mümkün, normal cam yerine akrilik  - pleksiglas baskı mobilya cepheleri ve iç kapı ekler, fotoğraf baskı, etiket, işaretler, resim, sanat ile mutfak tezgah arası, mutfak tezgah ve tavanlar için paneller istediğiniz ve daha renli foto-gerçekçi görüntü yerleştirmek için. uv baskı yöntemini kullanırız. Şirket logo resmini, çeşitli kurumsal tarzı ve metin bilgileri uygulanır akrilik cam yapılmış ofis bölümleri, yapılır. Web sitemizin bölümünde akrilik üzerine UV baskı için bir görüntü bulabilirsiniz.

    Akrilik cam (pleksiglas, akrilik), görünüşe göre sıradan silikat camına benzer, dikkate değer modern bir malzemedir, ancak reklam yapılarında ve iç tasarımda kullanım açısından önemli avantajlara sahiptir. Dayanıklılık, esneklik, düşük ağırlık, darbe dayanımı ve sıcaklık farklılıklarına karşı dayanıklılık gibi yıpranmaz özelliklere sahiptir. Bu durumda akrilik cam mükemmel bir ışık geçirme kapasitesine ve ideal olarak pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. En gelişmiş tasarım çözümleri ve pratik reklam tasarımları, UV baskı teknolojisini kullanarak çeşitli görüntülerin akrilik camına uygulanarak gerçekleştirilebilir. Ama tabi ki Uygulamalı görüntülere sahip özellikle akrilik cam, çeşitli aydınlatma yapılarının üretiminde kullanılmaktadır . Reklam alanında - bu işaretler, işaretçiler, her türlü ışık kutusu, sadece iyi ışık geçiren akrilik özelliklerine ihtiyaç vardır. Bu durumda, doğrudan UV baskı kullanıldığında, bu şekilde uygulanan görüntünün daha belirgin ve daha keskin olması önemlidir, çünkü baskı sırasında UV ile kurutulabilir mürekkepler anında polimerize olur ve yayılmaz. Bu durumda, sabit ve düzgün renk üretimi için gerekli olan yüksek bir yoğunluğa sahiptirler. İç tasarımda, örneğin, aydınlatma ile tavan panellerinin üretimi için akrilik üzerine fotoğraf baskısı kullanılır.

    Pleksiglasın esnekliğinden dolayı, kavisli kavisli yüzeylerden hacimsel yapıların üretilebildiğini unutmamak önemlidir. Aynı zamanda, UV baskıya sahip bir görüntü daha önce uygulanmışsa, bükülmez, zarar vermez, çünkü özel elastik UV ile kurutulabilir mürekkepler uygularız. Baskı sırasında görüntüyü oluşturan, eğilen ve gerdiren malzemeyi oluşturan polimer film çatlamaz ve bütünlüğünü kaybetmez.

    UV görüntüsünü pürüzsüz akrilik yüzeye uygulamak için, UV ile kurutulabilen mürekkebin malzeme yapısına güvenilir bir şekilde yapışmasını sağlayan özel bir astar ile önceden işlenir. Bu nedenle, görüntü yüzeyle sıkı sıkıya bağlı, tek bir bütün oluşturarak, pul pul dökülmez ve sürtünmeyle zarar görmez. Biz varız firmamız sadece en iyi primerleri kullanıyor.

    Akriliklere yüksek çözünürlüklü görüntülerin uygulanması için doğrudan UV baskının kullanılması, hem işçilik maliyetleri hem de üretim süresi açısından hiç kuşkusuz film haddelemesinden çok daha kârlıdır. Ayrıca, uzun süre görüntü, parlaklığı, renk doygunluğunu korur, güneş ışığına ve sıcağa dayanıklıdır.