• Bahçe, balkon veya teras için özel ve göz alıcı bir tasarım mı istiyorsunuz?

  En sevdiğiniz motifi veya görüntüyü ahşap baskı ile canlandırıyoruz. Size en sevdiğiniz fotoğrafı asma fırsatı vermek için, dijital baskı olarak bilinen Ultra Viole Baskı işlemini ahşap üzerine işliyoruz.

  Ahşap doğal bir üründür ve böylece zaman içinde hafifçe eğrilir. Evde içerisinde bu sorun değil, ancak ahşap dış mekânlar da sıcaklık dalgalanmaları, kuruluk ve nem değişikliklerine maruz kalmaktadır. Bu varyasyonlar, fotoğraftaki baskıyı daha da zorlaştırmaktadır. Bu nedenle dış mekanlar için Ayous ahşap tercih edilmelidir. Ayous ahşap dış mekanlarda diğer ahşap çeşitlerine göre daha az çalışır ve nem ve sıcaklık değişikliklerinden daha az etkilenir. Bununla birlikte, dış mekan için tasarlanan, ahşap baskı fotoğraflarınızı korumasız olarak dışarıya asmamalısınız. Resmin yağmur ve karla doğrudan temas etmediğinden emin olun. Ahşaptaki fotoğrafınız UV'ye dayanıklıdır, bu nedenle güneşe maruz kalma fotoğrafınızdaki renkleri etkilemez.

  En sevdiğiniz fotoğraflarla bahçe dekorasyonu

  • Fotoğrafınızı ahşapta açık havada asmak istiyorsanız, aşağıdaki hususlara dikkat etmelisiniz.
  • Malzeme olarak Abachi ağacı seçin, bu ağaç türleri hava koşullarına dayanıklıdır.
  • Multiplex ve ladin dış mekan kullanımı için uygun değildir.
  • Fotoğrafınızı havadan koruyan ahşap üzerine asın (teras, balkon, bahçe kulübesi vs.).
  • Değişen hava koşullarının doğrudan etkisi odunun üzerindeki bir fotoğrafın ömrünü önemli ölçüde kısaltır, dolayısıyla bunu önlemelisiniz.
  • Açık havada ahşap üzerine yapılan bir fotoğrafın eşsiz özelliği, bahçenizi herhangi bir mevsimde güzelleştirmesidir.

  Bahçenizde veya balkonunuzda biraz renk de kullanabilir mi? Ahşap bir resimle, bir çiçek çayırında veya sahilde mükemmel bir manzaraya sahip olabilirsiniz veya elbette en sevdiğiniz fotoğrafınızıda kullana bilirsiniz!

  Ne bekliyorsun En sevdiğiniz fotoğrafı çabucak bulun ve onu sizin için ahşap üzerine baskı yapalım!